KONST / Litografier / Färglitografi 13714214
nr 1371 4214
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1110/1999. Motivet: 58x72 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:26:31
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
2.800 kr
3.200 kr
3.400 kr
4.000 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
5.000 kr
5.000 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.600 kr
6.000 kr
6.200 kr
6
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow